KONST / Litografier / Färglitografi 11468605
nr 1146 8605
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, 172/200, signerad, 2000, motivet: 40x29
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 november 2017
kl 20:25:04
250 kr
350 kr
400 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke